+90 (312) 212 71 53 info@gemosaglik.com.tr
image
Hakkımızda
Gemo Sağlık & Medikal

Hakkımızda

Gemo Sağlık  2016 yılından itibaren medikal sektörde satış ve pazarlama ağırlıklı faaliyet gösteren bir firmadır. Yılların deneyimi ve birikimini üretimde değerlendirmek amacıyla pazarlamasını yaptığı ürünleri üretmek için 2016 yılında üretim merkezini kurmuştur. Üretimde yeni olmasına karşın bilgi birikimi, sektör tecrübesi, deneyimli ekibiyle dünya standartlarında anestezi devresi, solunum devresi, nazal kanül, oksijen maskesi, nebülizatör maske başta olmak üzere anestezi yoğun bakım ve diğer bıranşlarda da üretimi yapmaya başlamıştır… Üretimde kaliteyi ve bilimsel desteği önemseyen bir yapı ile üretimde her geçen gün başarı grafiğini yükselten bir yapı oluşturmuştur. SAN-TEZ ve TÜBİTAK gibi bilimsel organizasyonların ArGE desteklerini almayı başarmış, Üniversitelerimizin güçlü akademisyen kadrolarından bilimsel destekler almıştır. Bugün ihracat yapan bir firma olarak, sektörün lider kuruluşlarından biri olmuştur. Türkiye’de ve dünyada sağlık sektöründe ürettiği ürünlerle kaliteyi, kendini geliştirmeyi, insan sağlığını korumayı amaç edinmiş, üretimini ve ürettiği ürünleri geliştirmeyi ilke edinmiştir. Üretimde kaliteyle birlikte ürettiği ürün kalemlerini de geliştirmek her yıl yeni gruplarla büyümeyi hedef edinmiştir.
#
Gemo Sağlık ve Kozmetik olarak vizyonumuz, sektördeki saygın firmaların arasında yer alarak, müşterilerimizin yaşam kalitesini iyileştirmektir. Bunu gerçekleştirirken, sektördeki en profesyonel ve üst kalitedeki ürünleri sizlere sunarak memnuniyetinizi mutlak kılmayı hedefliyoruz.
#
Gemo Sağlık ve Kozmetik olarak, sağlık sektörünün değişen ortamını anlıyor ve hizmet kalitemizi arttırmak adına en son teknolojiyi getirmeye çalışıyoruz. Ürün kalitemizdeki farkımız, müşterilerimizle olan ilişkilerimiz ve çalışanlarımızın tecrübesi ile pazar lideri olarak yerimizi güçlendireceğimize söz veriyoruz.


image